عصر بازارمدیران خودرو

پورابراهیمی خبر داد:

فردا نشست کمیسیون اقتصادی با سیف برای بررسی تحولات بازار ارز

بررسی موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده

عصر اعتبار- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی موادی از لایحه مربوط به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون متبوعش خبر داد.

فردا نشست کمیسیون اقتصادی با سیف برای بررسی تحولات بازار ارز
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی درخصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در نشست امروز کمیسیون اقتصادی موادی دیگر از لایحه مربوط به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده  با حضور تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی مورد بررسی قرار گرفت.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در تشریح مواد مورد بررسی در جلسه کمیسیون اقتصادی افزود: براساس بند 19 لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، در مواردی که سازمان امور مالیاتی جهت رسیدگی به اظهارنامه یا بررسی میزان معاملات به مودیان و متعاملین مراجعه و دفاتر اسناد و مدارک آنها را درخواست می کنند، اشخاص مذکور مکلف به ارائه دفاتر و اسناد و مدارک مربوط درخواستی حسب مورد می باشند.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین براساس بند 19 لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در مورد اشخاصی حقوقی که منحل می شود تا زمان تسویه شخص حقوقی کماکان مودی محسوب می شود و مدیر یا مدیران تصفیه مکلف به انجام تکالیف مقرر در این قانون خواهند بود.

  پورابراهیمی افزود:براساس بند 20 لایحه مذکور در انتقال یک واحد صنفی شخص دارنده آن واحد تا زمان انتقال مسئولیت، اجرای مقررات و تمامی تکالیف دوره های مالیاتی مربوط از جمله تسلیم اظهارنامه صدور صورتحساب به سایر مقررات را برعهده خواهد داشت.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: فردا در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور سیف رئیس بانک مرکزی تحولات بازار ارز مورد برسی قرار می گیرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی