عصر بازارمدیران خودرو

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد:

بررسی التهابات بازار ارز و مشکل کم‌آبی در جلسات غیرعلنی مجلس

عصر اعتبار- سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی دو موضوع التهابات بازار ارز و مشکلات مربوط به کمبود بارش و کم‌آبی در جلسات غیرعلنی هفته جاری مجلس خبر داد.

بررسی التهابات بازار ارز و مشکل کم‌آبی در جلسات غیرعلنی مجلس
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، بهروز نعمتی در این باره اظهار کرد: براساس مصوبه هیات رئیسه مجلس آقایان کرباسیان و سیف وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی سه‌شنبه صبح در جلسه غیرعلنی مجلس حضور می‌یابند و گزارشی را درباره التهابات اخیر در بازار ارز به نمایندگان ارائه خواهند کرد.

  وی افزود: در این جلسه همچنین قرار است نمایندگان و روسای کمیسیون‌ها به قید قرعه اظهارات خود را در این باره مطرح کنند. مسئولان دولتی نیز برنامه‌ها و راهکارهای دولت در این زمینه را ارائه خواهند کرد.

  سخنگوی هیات رئیسه مجلس ادامه داد: همچنین مجلس روز چهارشنبه نیز با حضور وزیر نیرو، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان محیط زیست جلسه غیرعلنی خواهد داشت تا مشکلات مربوط به کم‌آبی مورد بررسی قرار گیرد.

  وی اضافه کرد: براساس گفته‌های مسئولین، میانگین بارش در سال آبی امسال 100 میلی‌متر بوده و پیش‌بینی این است که 30 میلی‌متر دیگر به این میانگین اضافه شود که اگر این اتفاق بیفتد ما به 50 درصد میانگین سال‌های قبل می‌رسیم و ممکن است مشکلاتی برای کشور ایجاد شود.

  نعمتی در پایان گفت: در این جلسه نمایندگان مسائل مربوطه را مطرح می‌کنند تا ان‌شاءالله به جمع‌بندی مشترکی بین دولت و مجلس برای حل این مشکل برسیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی