عصر بازار

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران خبر داد:

تشدید برخورد با مخلان ارزی از عصر دیروز در تهران

عصر اعتبار- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: به دنبال نوسانات اخیر بازار ارز، از عصر دیروز اقداماتی در جهت تشدید برخورد با قاچاقچیان ارز در تهران به اجرا گذاشته شد.

تشدید برخورد با مخلان ارزی از عصر دیروز در تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، علی‌اکبر پوراحمدنژاد با اشاره به تشدید برخورد با قاچاقچیان ارز در بازار تهران از عصر روز گذشته اظهار کرد: به دنبال نوسانات اخیر بازار ارز و فراهم شدن بستر سوءاستفاده از این وضعیت برای سودجویان، قاچاقچیان و مخلان ارز، با توجه به تصمیم روز گذشته، از عصر دیروز اقداماتی در جهت تشدید برخورد با قاچاقچیان ارز در تهران به اجرا گذاشته شد.

  دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر جزئیات این اقدامات قابل انتشار نیست افزود: پس از نوسانات ارزی در نیمه دوم سال گذشته،‌ تعاملاتی با دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی انجام شد که اقداماتی برای شناسایی مخلان ارزی در اماکن خاص این بازار انجام دهند.

  وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز با محوریت بانک مرکزی، در حال رصد لحظه‌ای این بازار هستیم.

  به گفته پوراحمد نژاد پرونده برخی از مخلان ارزی که در سال گذشته شناسایی و دستگیر شده‌اند در دست بررسی است و یک سری از این افراد همچنان در بازداشت به سر می‌برند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو