عصر بازارمدیران خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس:

اخلالگران بازار ارز را معرفی کنید

عصر اعتبار- نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه ۱۹ میلیارد دلار سرمایه از کشور خارج شد، بر لزوم معرفی اخلا‌ل‌گران بازار ارز تأکید کرد.

اخلالگران بازار ارز را معرفی کنید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی سه شنبه، 21 فروردین ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: مابه‌التفاوت نرخ ارز در بودجه 3 هزار و 800 تومان و حال 4 هزار و 200 تومان بوده و اخذ آن غیرقانونی است و باید با مصوبه مجلس باشد. در این رابطه برای مابه‌التفاوت باید تصمیم‌گیری شود.

  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: دارایی مردم نصف شده و اخلال‌گران در بازار ارز باید معرفی شوند. 19 میلیارد دلار سرمایه از کشور خارج شده در حالی که بعد از برجام 3 میلیارد دلار سرمایه‌گذار خارجی جذب کردیم.

  وی در مورد مسائل زیست محیطی حوزه انتخابیه خود گفت: وضعیت باغات محلات بحرانی است، ریزذرات مشکلاتی را به وجود آورده، بحث پارازیت باید در منطقه حل شود، آلودگی هوا و بی‌بارشی مردم را آزار می‌دهد. این مشکلات باید جدی گرفته شود.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در واگذاری معادن، منافع مردم جدی گرفته شود، تصریح کرد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت تقاضا می شود به منافع مردم نه افراد خاص توجه شود.

  سلیمی بر ضرورت تأمین حقابه کشاورزان از سد گلپایگان تأکید کرد و گفت: کشاورزان به خاک سیاه نشستند، نیاز است به این مهم توجه شود. همچنین در مورد قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی باید تصمیم‌گیری شود.

  این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری ماده 29 قانون برنامه ششم مبنی بر لزوم شفاف سازی دریافتی مدیران گفت: یک سال از این مصوبه گذشته و هنوز اجرایی نشده است، تقاضا داریم این قانون هر چه سریعتر عملیاتی شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی