عصر بازار

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس:

اقدام دولت در کنترل بازار ارز مثبت است

عصر اعتبار- سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اقدامات دولت در کنترل و تثبیت بازار ارز را مثبت ارزیابی کرد و در عین حال گفت: این اقدامات خوب است اما دیر انجام شد. انتظار ما این است که دولت در تعیین رقم نرخ دلار تجدیدنظر کرده و همان عددی که در بودجه آمده است را در نظر گیرد.

اقدام دولت در کنترل بازار ارز مثبت است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، بهروز نعمتی  با بیان اینکه اقدام اخیر دولت در کنترل بازار ارز مثبت است، گفت: با وجود این اقدام مثبت فکر می کنیم که دولت در تعیین نرخ 4200 تومان برای هر دلار با عجله تصمیم گیری کرده است. باید تفکر و رایزنی بیشتری با مجموعه دوستان در مجلس، افراد نخبه و اتاق بازرگانی می کرد.

  وی توضیح داد: به نظر ما عددی که در بودجه برای هر دلار تعیین شده مناسب‌تر است. بهتر بود که دولت همین عدد را اعلام می کرد تا شبهات را رفع کند مبنی بر اینکه دولت می خواهد با این رقم کاهش بودجه‌اش را جبران کند.

  نعمتی در عین حال گفت که دولت نمی تواند هیچ پولی را خارج از خزانه جابجا کند. همه درآمدها باید از محل فروش ارز به حساب خزانه واریز شود.

  سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع‌بندی گفت: به نظر ما دولت اقدام خوبی را برای کنترل بازار ارز انجام داد ولی این اقدام دیر بود. با این وجود بهتر است نرخ دلار را براساس رقم بودجه تعیین کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو