عصر بازار

معاون استاندار مازندران اعلام کرد:

اعطای ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در مازندران

عصر اعتبار- ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: سال قبل ۱۲ هزار میلیارد تومان در بخش های مختلف به متقاضیان در استان تسهیلات پرداخت شده است.

اعطای ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در مازندران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، حسن خیریانپور صبح پنجشنبه در نشست فعالان اقتصادی استان، ضمن تشریح اهداف برگزاری این نشست ابراز امیدواری کرد: با هم افزایی، وفاق و همدلی، همگام با تحول طبیعت ضمن شناخت دقیق و عمیق پتانسیل های بالفعل و بالقوه استان شاهد شکوفایی بیشتر و دستیابی به تراز واقعی و جایگاه حقیقی استان مازندران باشیم.

  وی تصریح کرد: دیدار صمیمانه مجموعه فعالان اقتصادی استان با مدیریت ارشد استان ، تبیین و تشریح شعار سال توسط استاندار و بیان پیشنهادات و راهکارهای بخش خصوصی به عنوان رکن اصلی ارکان توسعه به منظور استفاده در تدوین برنامه های اقتصادی استان اساسی ترین اهداف برگزاری این نشست است.

  خیریانپور به نگاه مدیریت استان در حوزه اقتصاد اشاره کرد و افزود: تشکیل اتاق فکر با محوریت دانشگاه مازندران  با هدف تلفیق تخصص صاحبان قدرت سیاسی ، اقتصادی و دانایی و علم در کنار هم به منظور همفکری برای تحول استان یکی از اولین اقدامات استاندار مازندران بوده است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: بر اساس تأکیدات استاندار مازندران هر گونه فعالیت اقتصادی و تولیدی و اقدامات سرمایه گذاری در استان می بایست با رعایت 3 اصل اهلیت ، نیاز و استقرار صورت گیرد.

  خیریانپور گفت:  اهلیت به معنای این است که سرمایه گذار تخصص، دانش و تجربه کافی را در مورد سرمایه گذاری داشته باشد و همچنین  موضوع سرمایه گذاری از نیازهای استان و در محل مشخص خود استقرار یابد.

  وی به تأکیدات مهندس اسلامی در رعایت اصل پایش پروسه های سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان اشاره کرد و افزود: ضرورت ایجاب می کند مجموعه استانداری ، دستگاه های مرتبط و فرمانداری ها مراقبت کنند تا تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری های استان در راستای اهداف خود پیگیری و نظارت شوند.

  خیریانپور با اعلام این مطلب که علاوه بر تسهیلات و منابع تعریف شده دولتی برای ایجاد اشتغال ، بخشی از تسهیلات اعطا شده  در این راستا از منابع بانک های مختلف استان محقق شد گفت: در 12 ماهه سال 1396 علاوه بر مجموعه تسهیلات دولتی، 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخش کشاورزی ،صنعت ، معدن ، مسکن و گردشگری  از منابع بانکی به متقاضیان پرداخت شد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تصریح کرد: 12 محور محرک های توسعه اقتصادی استان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تصویب شد که در دستور کار مجموعه مدیران استان قرار خواهد گرفت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو