عصر بازار

قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها:

بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم کاهش نمی‌یابد

عصر اعتبار- قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها گفت: بودجه سازمان بیمه سلامت پیش از آغاز طرح تحول سلامت ۴۵ هزار میلیارد ریال بود که این رقم پس از اجرای طرح به بیش از سه برابر و رقم۱۴۰ هزار میلیارد ریال رسید.

بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم کاهش نمی‌یابد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، عزت اله گل علیزاده اظهار کرد: هم اکنون 42 میلیون نفر از جمعیت کشور زیرپوشش سازمان بیمه سلامت هستند که با این میزان افزایش،11 میلیون نفر به طور رایگان تحت پوشش قرار گرفته و تعرفه‌های پرداختی به پزشکان مقیم در بیمارستان‌ها افزایش پیدا کرد.

  وی تصریح کرد: ارتقاء کیفیت خدمات در کنار مدیریت منابع و مصارف از جمله اهداف مهم و استراتژیک سازمان بیمه سلامت  است که باید بر اجرای صحیح آن تاکید کرد تا بتوان بیمه درمانی را به ویژه در مناطق و روستایی کشور ادامه داد.

  قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها تاکید کرد: دولت بنا ندارد سطح و بسته خدمات درمانی را برای روستاییان و مناطق محروم کشور با وجود مشکلات مالی کاهش دهد. چون این خدمات تعطیل بردار یا کم شدنی نیستند.

  گل علیزاده افزود: اهداف و برنامه‌های بیمه سلامت باید به گونه ای انجام شود که آسیبی از نظر کیفیت و کمیت به بیمه شدگان وارد نشود. دانشگاه‌های علوم پزشکی، جامعه پزشکی و سازمان‌های نظام پزشکی و انجمن‌های علمی، می‌توانند در تدوین پروتکل‌های درمانی با سازمان بیمه سلامت در جهت مدیریت بهینه هزینه مشارکت نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو