عصر بازارمدیران خودرو

پرداخت سود سهام شرکت‌های بیمه‌ای امارات به ۱۷۸ میلیون دلار رسید

عصر اعتبار- پرداخت سود سهام از سوی شرکت های بیمه ای اماراتی در سال مالی ۲۰۱۷ میلادی این کشور به ۱۷۸ میلیون دلار جهش پیدا کرد.

پرداخت سود سهام شرکت‌های بیمه‌ای امارات به ۱۷۸ میلیون دلار رسید
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، بر اساس تازه ترین آمار بازار سهام امارات متحده عربی، پرداخت سود سهام از سوی شرکت های بیمه ای اماراتی در سال مالی 2017 میلادی به 655 میلیون درهم معادل 178 میلیون دلار افزایش پیدا کرد که این رقم در مقایسه با سال مالی 2016 میلادی که 568 میلیون درهم ثبت شده، 15.3 درصد رشد نشان می دهد.

  رشد پرداخت ها از سوی شرکت های بیمه ای مقارن با افزایش سود توسط این بخش است که ارزش آن به 1.48 میلیارد درهم در سال 2017 میلادی رسید و این رقم برای سال قبل از آن 900 میلیون درهم ثبت شده است.

  مجموع پرداخت سود سهام از سوی 19 شرکت بیمه ای اماراتی در سال مالی 2017 مالی، بیشتر از سایر بخش ها در این کشور گزارش می شود. افزایش سود در این بخش به افزایش حق بیمه شرکت ها نسبت داده می شود که در سال گذشته میلادی تصویب شد.

  بر همین اساس، 22 شرکت بیمه ای از مجموع 31 شرکت بیمه ای که در فهرست ADX بورس امارات و بازار مالی دوبی در سال 2017 میلادی قرار دارند، 14 شرکت قرار گرفته در بازار مالی دوبی 715 میلیون درهم کسب سود و 17 شرکت بیمه ای که در فهرست ADX بورس امارات قرار دارند 765 میلیون درهم کسب درآمد کرده اند ک در مقایسه با سال 2016 میلادی حاکی از رشد قابل توجه دارد.

  بر پایه این گزارش، شرکت بیمه «تکافئول ملی دوبی» با اختصاص سود 7.6 میلیون درهم در سال 2017 میلادی در مقایسه با سود 400 هزار درهی خود در سال 2016 میلادی، بیشترین رشد را به خود اختصاص داده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو