عصر بازار

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

دومین نشست کمیته ساماندهی بازار ارز مجلس با نمایندگان دولت فردا برگزار می شود

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری دومین نشست مشترک کمیته ساماندهی بازار ارز مجلس با نمایندگان دولت خبر داد.

دومین نشست کمیته ساماندهی بازار ارز مجلس با نمایندگان دولت فردا برگزار می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از صدا و سیما، محمد رضا پورابراهیمی افزود: روز دوشنبه نیز نشست مشترک این کمیسیون با وزرای اقتصادی دولت به منظور ساماندهی بازار ارز برگزار می شود.

  وی تصریح کرد: در نشست مشترک صبح فردای کمیته ساماندهی بازار ارز درکمیسیون اقتصادی مجلس با حضور معاون ارزی بانک مرکزی، معاون پولی و بانکی وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان توسعه و تجارت، وضعیت بازار ارز کشور و اقدامات و برنامه ها مورد بررسی قرار می گیرد.
  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دراین جلسه، گزارش اقدامات دولت از زمان ابلاغ سیاست‌های جدید ارزی تا صبح یکشنبه، استماع می شود و سپس نمایندگان دولت، برنامه جامع و اقدامات در دست اجرا را ارائه خواهند داد.
  وی گفت: پس از آن نیز،طرح دو فوریتی ارزی مجلس به بحث و بررسی گذاشته می شود تا جمع بندی نهایی درباره اقدامات دولت و مجلس در این راستا مشخص شود.
  پور ابراهیمی خاطر نشان کرد: متعاقب این جلسه نیز، روز دوشنبه، نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با وزرای اقتصاد و دارایی و صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی به منظور جمع بندی اقدامات دولت و مجلس در راستای ساماندهی بازار ارز برگزار خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو