عصر بازار

مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه خبر داد:

ارائه خدمات درمانی سرپایی به بیمه شدگان بیمه سلامت استان کرمانشاه

عصر اعتبار- کرمانشاه- مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: بیمه شدگان بیمه سلامت استان کرمانشاه می‌توانند تمام خدمات سرپایی خود را از بخش دولتی و خصوصی دریافت کنند.

ارائه خدمات درمانی سرپایی به بیمه شدگان بیمه سلامت استان کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، کیومرث مظفری  اظهار داشت: بیمه سلامت استان کرمانشاه امسال با 34 دفتر پیشخوان برای صدور دفترچه‌های بیمه سلامت در سراسر استان، قرارداد منعقد کرده است.

  وی گفت: بیمه شدگان بیمه سلامت استان کرمانشاه با مجوز سازمان بیمه سلامت کشور می‌توانند تمام خدمات سرپایی خود را از بخش دولتی و خصوصی دریافت کنند.

  مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: اجرای این طرح در دو بخش دولتی و خصوصی تنها به واسطه روی دادن زلزله سال گذشته به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

  وی گفت: بالغ بر یک میلیون و یکصد و هفتاد هزار نفر از جمعیت استان شامل جمعیت روستاییان و عشایر و کارکنان دولت و سایر اقشار تحت پوشش بیمه سلامت هستند و 1040 موسسه درمانی سرپایی و بستری مشغول ارائه خدمت به این عزیزان هستند.

  مظفری بیان کرد: در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمت، با 34 دفتر پیشخوان در سطح استان با اولویت مناطق محروم انعقاد قرار داد شده و کمتر از 15 دقیقه دفترچه بیمه شدگانصادر و تحویل داده می‌شود.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو