عصر بازار

رییس کمیسیون برنامه، بودجه مجلس:

حجم تخلفات بودجه ای سال ۹۵ بیش از سال ۹۴ است

عصر اعتبار- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: چیزی که واضح و مشخص است این بوده که حجم تخلفات بودجه ای سال ۹۵ بیش از سال ۹۴ است و این گونه به نظر می رسد که در سال ۹۶ نیز بیش از ۹۵ باشد.

حجم تخلفات بودجه ای سال ۹۵ بیش از سال ۹۴ است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، غلامرضا تاجگردون با اشاره به ارائه گزارش دادرسی تفریغ بودجه سال 94 و تفریغ بودجه سال 95 در کمیسیون بودجه مجلس، گفت: تا پایان خرداد ماه هیئت ها زمان دارند که گزارشات خود را درباره تفریغ بودجه سال 95 به دادستان دیوان محاسبات ارائه دهند تا دادستان این گزارش ها را بررسی کند.

  رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گزارش دادرسی تفریغ بودجه سال 94 که توسط دیوان محاسبات به کمیسیون ارائه شد بیانگر این بود که حدود 30 درصد از پرونده ها مختومه شده است، افزود: ممکن است 40 درصد از پرونده ها صحیح نباشد و 40 درصد از پرونده ها صحیح باشد لذا تا زمانی که دادستان دیوان محاسبات تحقیق و بررسی نکند و منوط به رای نشود قابل اظهارنظر نیست.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: چیزی که واضح و مشخص است این بوده که حجم تخلفات بودجه ای سال 95 بیش از سال 94 است و این گونه به نظر می رسد که در سال 96 نیز بیش از 95 باشد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو