عصر بازارمدیران خودرو

شینهوا:

ایران روابط اقتصادی را با اروپا تقویت می کند

عصر اعتبار- خبرگزاری رسمی چین گزارش کرد ایران قصد دارد با برگزاری یک همایش تجاری، ارتباطات و همکاری های اقتصادی و تجاری را با اتحادیه اروپا تقویت کند.

ایران روابط اقتصادی را با اروپا تقویت می کند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، شینهوا خبرگزاری رسمی چین چهارشنبه در گزارشی نوشت این همایش یکی از تازه ترین اقدامات ایران پس از توافق هسته ای سال 2015 میلادی است که باعث شد روابط طرفین در عرصه سرمایه گذاری و اقتصاد قوی تر شود.

  بنا به این گزارش قرار است ششمین «همایش بانکی و تجاری ایران و اتحادیه اروپا» با هدف گفت و گو درباره عرصه های مذکور روزهای 28 و 29 آوریل در تهران برگزار شود.
  یکی از اصلی ترین موضوعات این نشست به گزارش خبرگزاری رسمی چین، بحث و رایزنی درباره فرصت های تجاری، همکاری های اقتصادی طرفین و مشارکت بانک های دو طرف است.
  آینده تبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا، همکاری های بانکی، سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر و همکاری در بخش های مدیریت و استاندارد از جمله موضوعاتی است که به گزارش خبرگزاری شینهوا در نشست تهران مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
  رسانه های گروهی منطقه گزارش کرده اند که پس از توافق هسته ای، اروپا روابط قوی تری در بخش های اقتصادی و تجاری با ایران داشته است و سعی دارد به رغم کارشکنی های آمریکا، مناسبات را همچنان تقویت کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی