عصر بازارمدیران خودرو

مدیر امور هماهنگی حوزه مدیریت پست بانک:

صرافی‌های وابسته به بانک‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند

عصر اعتبار- مراسم تکریم و معارفه مدیران صرافی فراز اعتماد با حضور جمعی از مدیران ستادی پست بانک ایران و اعضای هیأت مدیره این صرافی برگزار شد.

صرافی‌های وابسته به بانک‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، کریمی مدیرامور هماهنگی حوزه مدیریت با تشکر از مدیران قبلی صرافی که همواره درراستای اعتلاء و موفقیت‌های چشمگیر بانک تلاش می‌نمایند گفت: در این شرایط که شاهد تحولات بازار ارز هستیم و صرافی‌های وابسته به بانک‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند با یک برنامه‌ریزی منسجم و با تعامل بین امور بین الملل بانک با صرافی می‌توان به موفقیت‌های بزرگی رسید.
  کریمی افزود: امور بین‌الملل سیاستگذار مسائل ارزی بانک است و هماهنگ بودن صرافی با سیاست‌های امور بین‌الملل تحقق اهداف مشترک مجموعه را محقق می سازد.
  همچنین در ادامه این جلسه مدیران امور بین‌الملل، رئیس‌اداره‌کل روابط عمومی، اعضای هیأت مدیره و مدیران پیشین و جدید صرافی فراز اعتماد به تشریح روند شکل‌گیری و رونق صرافی فراز اعتماد پرداختند و بر لزوم هماهنگی تمام واحدهای ستادی و اجرائی بانک با صرافی جهت تأمین سودآوری مجموعه بانک تأکید کردند.
  گفتنی است: درپایان از رامین کمالی مدیرعامل پیشین تجلیل و ابلاغ انتصاب عباس پورخسروی به سمت مدیرعامل جدید صرافی به هریک از آنان اعطاء شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی