عصر بازار

بررسی هفتگی قیمت طلا و سکه؛

روند نزولی سکه در بازار

عصر اعتبار- بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار افزایش قیمت هزار و ۱۵ تومانی، سکه بهار آزادی کاهش ۴۷ هزار تومانی و سکه امامی کاهش ۶۸ هزار تومانی داشته است.

روند نزولی سکه در بازار
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱:۰۰

  به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می‌دهد هر گرم طلا 18 عیار هفته گذشته نوسان قیمت متعددی را به خود دید، به گونه‌ای که ابتدا هفته را با رقم 170 هزار و 956 تومان آغاز کرد، در دومین روز از هفته با کاهش قیمت به رقم 169 هزار و 455 تومان رسید، در ادامه همین روند در دوشنبه سومین روز از هفته به رقم 169 هزار و 224 تومان رسید که این رقم کمترین قیمت در طی هفته گذشته اعلام شده است.

  پس از آن با افزایش قیمت قابل توجه به رقم 171 هزار و 325 تومان رسید، در روز‌های بعد تغییر آنچنانی قیمت نداشت و در رقم 171 هزار و 256 تومان خرید و فروش شد.

  هر گرم طلا 18 عیار در نهایت در آخرین روز از هفته به قیمت 171 هزار و 971 تومان مورد معامله قرار گرفت.

  اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش هزار و 15 تومانی هر گرم طلا 18 عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

  قیمت سکه بهار آزادی در اولین روز از هفته به رقم یک میلیون و 770 هزار و 500 تومان معامله شد، در دومین روز از هفته و با در پیش گرفتن روند نزولی در مبلغ یک میلیون و 755 هزار و 500 تومان خرید و فروش شد.

  در روز دوشنبه و با ادامه روند نزولی، سکه بهار آزادی به قیمت یک میلیون و 740 هزار و 500 تومان قیمت گذاری شد، در روز سه‌شنبه به قیمت یک میلیون و 720 هزار و 500 تومان معامله شد و با ادامه روند نزولی در روز چهارشنبه به ارزش یک میلیون و 710 هزار و 500 تومان قیمت گذاری شد.

  سکه بهار آزادی در آخرین روز از هفته به قیمت یک میلیون و 723 هزار و 500 تومان خرید و فروش شد.

  اختلاف قیمت سکه بهار آزادی در هفته گذشته نشان دهنده کاهش 47 هزار تومانی قیمت آن در بازار بوده است.

  روند تغییر قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته نشان دهند کاهش قیمت بوده است.

  سکه امامی در ابتدا هفته به قیمت یک میلیون و 835 هزار و 500 تومان فروخته شد، در تاریخ دوم اردیبهشت ماه با کاهش قیمت به رقم یک میلیون و 820 هزار تومان رسید.

  پس از آن با ادامه افت قیمت، به بازه قیمتی یک میلیون و 770 هزار تومان بازگشت، در روز چهارم اردیبهشت به ارزش یک میلیون و 760 هزار تومان خرید و فروش شد، در روز چهارشنبه با ادامه روند نزولی به قیمت یک میلیون و 747 هزار تومان افت کرد و در نهایت سکه امامی در روز پایانی هفته به قیمت‌های یک میلیون و 767 هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

  اختلاف قیمت اولین و آخرین روز از هفته نشان دهنده کاهش 68 هزار تومانی قیمت سکه امامی در بازار بوده است.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو