عصر بازار

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:

ارائه خدمات بیمه سلامت ایران به بیش از ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورش

عصر اعتبار- مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران افتخار خدمت‌رسانی به بیش از ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورش را دارد.

ارائه خدمات بیمه سلامت ایران به بیش از ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورش
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، دکتر احمدرضا ریاضیات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید استاد مرتضی مطهری و فرا رسیدن روز معلم گفت: آموزگاران شاهدان عینی از فداکاری و تلاش برای ارتقای علمی و فرهنگی هر جامعه‌ای هستند و شهادت استاد مطهری نمونه بارز از خود گذشتگی این عالمان فرهیخته است.

  وی افزود: سازمان بیمه سلامت ایران افتخار خدمت‌رسانی به حدود 3 میلیون بیمه شده آموزش و پرورش را دارد که از این تعداد بیش از یک میلیون و 700هزار نفر آنان شاغل و حدود یک میلیون  و 200هزار نفر بازنشسته هستند.

  ریاضیات با اشاره به اینکه اعتبارات سازمان بیمه سلامت ایران باید هدفمند هزینه شود،اظهارکرد: این سازمان سال گذشته برای ارائه خدمات بستری و سرپایی به بازنشستگان و شاغلان تحت پوشش برای هر نفر در ماه بیش از 500هزار ریال هزینه کرده که بالغ بر یک هزار و800 میلیارد تومان درسال است.

  وی با بیان اینکه مهارت زندگی، رفتار با خود، خانواده، بستگان و جامعه از مهم‌ترین مهارت‌ها است که درمدارس باید آموزش داده شود، گفت: امیدواریم در محیط‌های علمی و آموزشی افرادی با نگاه انسانی تربیت شوند.

  بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشکر و قدردانی از وزارت آموزش وپرورش درتعاملات متقابل با سازمان بیمه سلامت ایران اظهارکرد: امیدواریم این وزارتخانه با پرداخت بدهی‌های معوقه سال‌های گذشته به مقدار 300 میلیارد تومان این سازمان را بیش از پیش در ارائه خدمات بهینه به این قشر دلسوز یاری کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو