عصر بازار

پیشرفت پروژه های موسسه اعتباری کوثر در مناطق زلزله زده کرمانشاه

عصر اعتبار- مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر به همراه برخی معاونین و مدیران حوزه مرکزی از روند پیشرفت احداث مسجد و مدرسه در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بازدید نمودند.

پیشرفت پروژه های موسسه اعتباری کوثر در مناطق زلزله زده کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، عیسی رضایی به همراه برخی معاونین و مدیران حوزه مرکزی کوثر با حضور در شهرستان سرپل ذهاب و روستاهای اطراف از نزدیک با مردم گفتگو و در جریان پیشرفت پروژه های در دست احداث کوثر قرار گرفتند.

  بر اساس این گزارش، موسسه اعتباری کوثر با حمایت کارکنان خود از همان لحظات ابتدایی وقوع زلزله استان کرمانشاه در کنار مردم حضور داشت و علاوه بر توزیع اقلام مصرفی شامل صدها هزار بطری آب معدنی، مواد غذایی و نان های صنعتی، با احداث مدرسه شهید عباس کلهر در روستای مله دیزگه، مسجد نبی اکرم(ص) در روستای سراب ذهاب، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در روستای فتاح بگ همراه با آسیب دیدگان در فرآیند بازسازی مناطق زلزله زده گام بر می دارد.

  این گزارش می افزاید: بازدید از شعب موسسه اعتباری کوثر، کارخانه نان صنعتی، حضور در پاسگاه مرکزی، دیدار با مسئولین و بیان خاطرات سال های حضور در جبهه های غرب کشور، بازدید ارتفاعات شاهو، بیزل، بمو، قلاجه، تنگه حاجیان و ارتفاعات بازی دراز از برنامه های حاشیه ای سفر مدیران موسسه اعتباری کوثر به استان کرمانشاه بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار