عصر بازارمدیران خودرو

عضو هیئت‌رئیسه مجلس مطرح کرد:

فردا؛ بررسی مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ها در هیئت‌رئیسه مجلس

عصر اعتبار- عضو هیئت‌رئیسه مجلس از بررسی مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ها در نشست هیئت‌رئیسه پارلمان خبر داد و گفت: این نشست فردا برگزار می‌شود.

فردا؛ بررسی مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ها در هیئت‌رئیسه مجلس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت, اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ کارکنان دولت در هیئت‌رئیسه پارلمان خبر داد و گفت: چندی پیش دولت مصوب کرد که حقوق کارکنانش در سال جاری، بین 12 تا 16 درصد افزایش یابد که این مصوبه، مغایر قانون و آن چیزی است که به تصویب مجلس رسیده است.

  وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است مصوبه اخیر دولت درباره افزایش حقوق کارکنان در سالجاری، فردا(یکشنبه، 16 اردیبهشت) در نشست هیئت‌رئیسه مورد بررسی قرار گیرد.

  نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: طبق مصوبه مجلس در قانون بودجه 97، حقوق کارکنان دولت در سالجاری می‌بایست، به صورت نزولی پلکانی از صفر تا 20 درصد افزایش یابد، اما دولت به این مصوبه تمکین نکرده و حقوق کارکنان را سلیقه‌ای افزایش داده است.

  رنجبرزاده اضافه کرد: نمایندگان مجلس مخالف بی‌قانونی دولت درباره میزان افزایش حقوق و دستمزدها در سالجاری هستند و به‌طور قطع با آن برخورد می‌کنند.

  عضو هیئت‌‌‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه هیئت‌رئیسه مجلس که فردا برگزار می‌شود، نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های اعضای هیئت‌رئیسه درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دولت مطرح و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی