عصر بازار

مدیرعامل بانک کشاورزی:

خدمت به کشاورزان، بهترین دستاورد برای بانک کشاورزی است

عصر اعتبار- روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در سفر یک روزه خود به استان اصفهان به اتفاق حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و مدیر شعب بانک کشاورزی استان اصفهان از مناطق بحران زده شرق اصفهان بازدید و در جمع کشاورزان ، خدمت به آن ها را بهترین دستاورد برای بانک کشاورزی اعلام کرد.

خدمت به کشاورزان، بهترین دستاورد برای بانک کشاورزی است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، خدارحمی در این بازدید و در جمع کشاورزان منطقه ورزنه اظهار داشت: وظیفه خود می دانم به عنوان مدیرعامل بانک کشاورزی با افتخار در خدمت کشاورزان عزیز باشم و این بهترین دستاورد برای بانک کشاورزی است .

  وی با اشاره به وضعیت بی آبی منطقه شرق اصفهان گفت : از وضعیت منطقه و دغدغه های شما مطلع هستم و به عنوان یک کشاورز زاده بسیار از این وضعیت متاثر شده ام.

  خدارحمی در ادامه به سابقه 85 ساله بانک کشاورزی اشاره و تصریح کرد : وظیفه اصلی بانک کشاورزی تامین مالی بخش کشاورزی است و با تمام توان در حدمقدورات به توسعه بخش کشاورزی کمک می کند.

  وی با طرح این موضوع که وضعیت منابع آبی ایجاب می کند که دنبال کسب و کارهای جایگزین باشیم گفت : با دستور مستقیم مقام معظم رهبری ، دولت برای ایجاد اشتغال در روستاها از اعتبارات صندوق توسعه ملی منابعی را تخصیص داده که پیشنهاد می کنم از این فرصت که نرخ سود تسهیلات آن نیز 6 درصد است نهایت استفاده را ببرید.

  مدیرعامل بانک کشاورزی در باره وصول مطالبات کشاورزان شرق اصفهان اظهار داشت: با توجه به کاهش
  بارندگی ها و خشکسالی حادث شده در حال حاضر هیچ جریمه وجه التزامی را از کشاورزان اخد نمی کنیم  ولی برای بخشش سود تسهیلات نیاز به مصوبه مجلس شورای اسلامی و تخصیص اعتبار از سوی دولت داریم که در دو سال قبل این مورد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت و چنانچه امسال هم مصوبه ای در این زمینه داشته باشیم برای حل مشکل کشاورزان عزیز استقبال می کنیم و مانند سال های قبل یکی از بانک های پیشرو در این زمینه خواهیم بود.

  خدارحمی در پایان سخنان خود به کشاورزان منطقه شرق اصفهان توصیه کرد تغییر نوع کشت و استفاده از سیستم آبیاری قطره ای و کشت های گلخانه ای را در اولویت قرار دهند.

  وی تصریح کرد: مطمئن باشید با توجه به این که همکاران ما از جنس خود شما و با مشکلات شما آشنا هستند ، از تمام امکانات و فرصت ها برای کمک به  کشاورزان این منطقه استفاده می کنند.

  این گزارش می افزاید این بازدید با نشست صمیمی مدیرعامل بانک کشاورزی با کشاورزان منطقه شرق اصفهان به پایان رسید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو