عصر بازار

نشست مالیاتی مجلس با نمایندگان صندوق بین‌المللی پول

عصر اعتبار- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از تجارب کشورهای موفق برای ارتقاء جایگاه مالیات در اقتصاد ایران استفاده می‌شود.

نشست مالیاتی مجلس با نمایندگان صندوق بین‌المللی پول
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در خصوص نشست اعضای کمیسیون اقتصادی با نمایندگان صندوق بین‌المللی پول (IMF) گفت: در این نشست مسائل مربوط به وضعیت مالیات در ایران و سهم مالیات نسبت به تولید ناخالص داخلی مورد بررسی قرار گرفت.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از تجارب کشورهای موفق برای ارتقاء جایگاه مالیات در اقتصاد ایران استفاده می‌شود. وی ادامه داد: همچنین در این جلسه تجارب کشورهای موفق در خصوص درآمدهای مالیاتی مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون اقتصادی نیز نظرات کارشناسی خود را ارائه دادند.

  پورابراهیمی داورانی افزود: کمیسیون اقتصادی در حال بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده است و مقرر شد در این رابطه از تجارب کشورهای موفق استفاده شود و صندوق بین‌المللی پول اطلاعات لازم را به کمیسیون اقتصادی ارائه کند.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در هر صورت از تجارب جهانی برای ارتقاء جایگاه مالیات در اقتصاد ایران استفاده خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو