عصر بازار

مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات:

دلالان بازار ارز شناسایی نشده‌اند

گزارش مردمی برسد ورود می‌کنیم

عصر اعتبار- مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: افرادی که ارز را با نرخ بالا خرید و فروش می‌کنند به طور ناشناس در حال فعالیت هستند و هنوز شناسایی نشده‌اند.

دلالان بازار ارز شناسایی نشده‌اند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، سیدعبدالمجید اجتهادی در خصوص افزایش نرخ ارز در بازار، گفت: هیچ خرید و فروشی به صورت واضح در سطح بازار صورت نمی‌گیرد که با قیمت‌های بالا انجام شود که اگر اینگونه باشد قطعاً برخورد صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه تا این لحظه پرونده خاصی تشکیل نشده، گفت: افرادی که ارز را با نرخ بالا خرید و فروش می‌کنند به صورت ناشناس در حال فعالیت هستند و هنوز شناسایی نشده‌اند.

  مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات با بیان اینکه باید در این زمینه بانک مرکزی پاسخگو باشد، گفت: بانک مرکزی بر این اعتقاد است که ارز مورد نیاز واقعی را تأمین کرده و خرید و فروش ارز با نرخ بالا دلال‌بازی است.

  اجتهادی ادامه داد: متأسفانه افرادی در حال سوء استفاده هستند و متأسفانه جای مشخصی هم ندارند و در این زمینه گزارش مردمی هم به ما نرسیده که بخواهیم ورود کنیم.

  وی تصریح کرد: از زمانی که دولت نرخ رسمی ارز را 4200 اعلام کرد، تا این لحظه تعدادی پرونده تشکیل شد که مربوط به خرید و فروش‌های جزئی بوده است، پرونده‌هایی که مربوط به اخلال‌گران ارزی باشد از سوی وزارت اطلاعات و در دادگاه انقلاب رسیدگی می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار