عصر بازارمدیران خودرو

بررسی لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی به جلسات آتی موکول شد

عصر اعتبار- رییس مجلس تذکر یکی از نمایندگان درباره بررسی زودهنگام لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را وارد دانست و بررسی آن را به فردا یا روز یکشنبه هفته آینده موکول کرد.

بررسی لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی به جلسات آتی موکول شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی سه شنبه، 18 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 148 آیین نامه داخلی مجلس گفت: گزارش لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در حالی اکنون در دست بررسی قرار گرفته که تاریخ انتشار آن 9 اردیبهشت سال جاری است و طبق آیین نامه باید 18 یا 19 اردیبهشت بررسی آن آغاز می شد بنابراین باید پرسید چرا این بررسی از دو روز گذشته در دستور کار قرار گرفته و این خلاف صریح آیین نامه داخلی مجلس است.

  نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم هم اکنون این لایحه از دستورکار خارج شود و به وقت خود در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین گزارش رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: این تذکر وارد است به همین دلیل اگر موافق باشید بررسی جزئیات آن به فردا یا یکشنبه هفته آینده موکول شود.

  این گزارش می افزاید: رییس مجلس به دلیل وارد دانستن این تذکر بررسی جزئیات لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را به فردا یا یکشنبه هفته آینده موکول کرد. همچنین محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق نیز در این خصوص با استناد به ماده 148 آئین نامه داخلی مجلس تذکر داد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو