عصر بازار

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:

برخی التهابات دربازار مقطعی است

عصر اعتبار- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:برخی از سوداگران و عوامل دشمنان قصد دارند با ایجاد فضای روانی کاذب برخی از بازارها را با التهاب روبرو کنند اما نهایتا این اقدامات مقطعی است.

برخی التهابات دربازار مقطعی است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، رحیم زارع  درباره خروج آمریکا از برجام گفت:آمریکایی ها از روزهایی که توافقنامه هسته ای امضا شد، کارشکنی های خود را آغاز کردند.

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:یکی از اهداف برجام تسهیل روابط بانکی بین المللی ایران بود این در حالی بود که آمریکایی ها علاوه بر بدعهدی های خود به بانک های اروپایی نیز فشار وارد کردند تا با ایران همکاری نداشته باشند بنابراین بدیهی است برجام تاثیر خیلی مثبتی در اقتصاد کشور نداشته که خروج آمریکا اقتصاد کشور را با مسئله روبرو کند.

  عدم پایبندی آمریکا به توافقنامه های بین المللی یکبار دیگر اثبات شد

  نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:آمریکایی ها برخلاف ادعاهای خود بار دیگر به تمام دنیا اثبات کردند، پایبند به تعهدات بین المللی نیستند و به حقوق بشر احترام نمی گذارند.

  زارع در ادامه  تصریح کرد:ایران یک کشور 80 میلیون نفری با منابع غنی زیرزمینی فراوان است بنابراین بدیهی است کشورهای مختلف مشتاق همکاری و مبادلات اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران هستند.

  وی ادامه داد:برخی از سوداگران و عوامل دشمنان قصد دارند با ایجاد فضای روانی کاذب برخی از بازارها را با التهاب روبرو کنند اما این اقدامات نهایتا مقطعی است چرا که ایران سال ها است که تحریم بوده اما مسیر پیشرفت خود را ادامه داده است.

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:با استفاده از ظرفیت های کشور مانند نیروی تحصیل کرده و جوان که در کشور وجود دارد با عزم جدی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پیگری می شود تا به موفقیت دست یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو