عصر بازار

دستگیری ۳۰ سوداگر ارز پس از خروج ترامپ از برجام

عصر اعتبار- رئیس پلیس پایتخت از اجرای طرح دستگیری سوداگران ارز پس از اظهارات شب گذشته رئیس جمهور آمریکا خبر داد.

دستگیری ۳۰ سوداگر ارز پس از خروج ترامپ از برجام
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی دقایقی پیش با اعلام خبر دستگیری تعدادی از سوداگران ارز در تهران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: متاسفانه به دنبال اقدام ضد انسانی رئیس جمهور آمریکا بعضی از سوداگران ارز سعی کردند با سوء استفاده از شرایط وضعیت بازار ارز را آشفته کنند و از این رو پلیس تهران موفق شد 30 نفر از این اخلالگران را که دارای سوابق قبلی بودند شناسایی و دستگیر کند.

  رئیس پلیس تهران با بیان این که انتظار می‌رود مردم در این شرایط پشتیبان یکدیگر باشند، گفت: پلیس قطعا با هرگونه اخلال در وضعیت بازار به صورت جدی برخورد خواهد کرد و در عملیات اخیر نیز 36 واحد صرافی هشدار و 2 واحد نیز اخطار پلمپ گرفتند.

  وی با تاکید بر این که پلیس تمام امکانی که حس کند سوداگران ارزی در آنها حضور دارند تحت اشرافیت خود دارد گفت: در جلسه اخیر که تا پاسی شب گذشته با حضور مسئولین بانک مرکزی ادامه داشت، مسئولین این بانک قول دادند تمام نیازهای منطقی مردم در قالب نیازهای ارزی دانشجویی، تجاری، مسافری و... را به طور کامل تامین کند.

  به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ دلالان ارزی به واسطه حضور پلیس در بازار ارز از خیابان‌های اصلی به کوچه‌های فرعی تغییر محل دادند ولی پلیس هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی هرگونه اقدام سوداگران را تحت رصد خود خواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو