عصر بازارمدیران خودرو

با حضور عضوهیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران انجام شد؛

تبیین کمیته راهبردی و فعالیت کلیه پرسنل در بازاریابی

عصر اعتبار- عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان بوشهر با تمامی کارکنان شعب دیدار و رهنمودهای لازم برای تشکیل کمیته راهبردی و فعالیت آنان در زمینه بازاریابی، جذب منابع، مشتری مداری و اخلاق حرفه ای را ابراز داشت.

تبیین کمیته راهبردی و فعالیت کلیه پرسنل در بازاریابی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، عیسی امامی، عضو هیات مدیره به همراه نجدی مدیر امور استان ها در سفر سه روزه به استان بوشهر از شعب و دوایر ستادی بازدید نمودند.
    امامی، در این بازدید ها و درمیان جمع همکاران بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای نهادینه کردن سنت قرض الحسنه ضمن تعامل با سازمانهای خصوصی و دولتی، به منظور پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به پرسنل ادارات، گامهای خوبی در راستای انعقاد قراردادهای گروهی و ایجاد فرصت برای طیف وسیعی از افراد جامعه برداشته است و این بانک آمادگی دارد در هر قسمت از منطقه، ارائه خدمات کند.
    عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران افزود: اهداف بانک با توجه به بکارگیری مولفه های قبل و پیش بینی مولفه های پیش رو ترسیم می شود و در کل، رشد منابع و عملکرد شاخص های بانک، می بایست با توجه به ابلاغ بودجه کل کشور، وضعیت نقدینگی بازار و سایر عوامل جامعه رشد داشته و حداقل از رشد تورم، کمتر نباشد. در ادامه، نجدی مدیر امور استان ها نیز در جمع پرسنل، هر شعبه را به شرکت یا موسسه ای تشبیه کرد که رئیس شعبه به مثابه مدیر شرکت و متصدیان نیز بعنوان کارکنان آن، می بایست با بکارگیری دانش و اطلاعات به روز، در کنار هم و درجهت تحقق اهداف و درنهایت سوددهی و بقای سازمان گام بردارند.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی