عصر بازارمدیران خودرو

نماینده جهرم در مجلس عنوان کرد:

تاکید جهانگیری بر تامین ارز کشور در جلسه غیرعلنی مجلس

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس که در مورد وضعیت بازار ارز برگزار شد، معاون اول رییس جمهور بر کنترل قیمت ارز و تامین نیاز مردم تاکید کرد.

تاکید جهانگیری بر تامین ارز کشور در جلسه غیرعلنی مجلس
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، محمدرضا رضایی کوچی اظهار داشت: همچنین در این جلسه، مسئولان حاضر تاکید کردند که ارز مورد نیاز برای واردات تامین خواهد شد.

  نماینده مردم جهرم در مجلس با بیان اینکه در این نشست نمایندگان نکاتی را در مورد وجود دلالی در بازار و نبود ثبات در بازار ارز عنوان کردند، گفت: در این جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس عنوان کردند که دولت قول دلار 4200 تومانی را داده است، اما قیمت آن همچنان متلاطم است و دلالی بر خرید و فروش این ارز حاکم است، ولی مسئولان تاکید کردند که مشکل را حل خواهند کرد.

  وی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه معاون اول رئیس‌جمهور عنوان کرد که برجام مشکلی را برای اقتصاد کشور به وجود نمی آورد و تاثیری بر زندگی مردم نخواهد داشت و تلاش دولت معطوف به این موضوع است که خروج آمریکا از برجام، معیشت و زندگی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار ندهد.

  رضایی کوچی خاطرنشان کرد: هر چند که مسئولان وعده دادند خروج آمریکا از برجام مشکلی را برای اقتصاد کشور به وجود نخواهد آورد، اما تاکید نمایندگان مجلس این بود که نباید این صحبت‌ها در حد وعده و وعید باقی بماند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو