عصر بازار

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران:

گام های موثری برای توسعه عدالت اجتماعی برداشته شده است

عصر اعتبار- عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان بوشهر، ضمن بازدید از شعبه عسلویه با مدیران مالی شرکت پتروشیمی مبین نیز دیدار کرد و گفت: در طول یک دهه فعالیت بانک خصوصا در یکسال گذشته، گام های شایسته و موثری برای کاهش فاصله طبقاتی و برقراری عدالت اجتماعی برداشته شده است.

گام های موثری برای توسعه عدالت اجتماعی برداشته شده است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، عیسی امامی با ارشاره به رضایت مطلوب مشتریان از خدمات بانک اظهارداشت: احساس رضایت مراجعین و متقاضیان نسبت به خدمات بانک در استان بوشهر مایه افتخار و مباهات است و این نشان از لطف باری تعالی و همدلی و همراهی همکاران در اهتمام به امور مشتریان می باشد که با تمام تلاش و درایت خود، پاسخگوی ارباب رجوع هستند.
  وی افزود: فعالیت در بانک قرض الحسنه مهر ایران و همکاری با خیرین برای رفع مایحتاج ضروری نیازمندان واقعی جامعه امری مقدس است و خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک می تواند در رفع نیازهای مالی افراد و بهبود وضعیت معیشتی کشور موثر باشد.
  امامی گفت: این بانک در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود، سعی نموده به حوزه های زندانیان، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و ... ورود پیدا کند و گامهای خوبی در جهت کاهش فاصله طبقاتی بردارد.
  در ادامه، قنواتی و شهرآزاد از مدیران مالی پتروشیمی مبین، ضمن قدردانی از حضور مدیران ارشد بانک، بیان داشتند: به همت پرسنل و مدیران بانک قرض الحسنه مهرایران در کوتاه ترین زمان ممکن به کلیه کارکنان این شرکت، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شد که آثار و برکات آن قابل رویت است.
  شایان ذکر است، در این نشست، نجدی مدیر امور استان ها و پاساد مدیر شعب استان بوشهر، نیز حضور داشتند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو