عصر بازار

مراسم تقدیر از بازنشستگان شرکت بیمه "ما" برگزار شد

عصر اعتبار- مراسم تقدیر از بازنشستگان با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ، معاونین و پرسنل شرکت برگزار شد و طی آن علاوه بر تجلیل از کارمندان بازنشسته و اهدا لوح تقدیر ، از زحمات پرسنل شاغل شرکت نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد .

مراسم تقدیر از بازنشستگان شرکت بیمه "ما" برگزار شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این مراسم حجت بهاری فر ضمن تقدیر و تشکر از چندین سال تلاش همکاران باسابقه گفت : بازنشستگان ذخایر صنعت بیمه کشور بوده و نقش اساسی در راه اندازی شرکت بیمه "ما" داشتندب و بی شک موفقیت های روزافزون شرکت بیمه "ما" مدیون تلاش صادقانه کلیه پرسنل این شرکت علی الخصوص همکاران پیشکسوت  بوده است.

  وی بزرگترین سرمایه هرشرکتی را نیروی انسانی دانست و افزود : هر خلاقیت و ابتکاری که در شرکت شکل می گیرد ماحصل تلاش انسان های خلاق ، مستعد و متخصص است که آن را شکل می دهند. در همین راستا و به منظور  تکریم همکاران بازنشسته صنعت بیمه که در شرکت بیمه "ما" مشغول بودند و به پاس تلاش و همکاری چندین ساله آنان قدردانی و تجلیل می شود.

  مدیرعامل بیمه "ما" افزود : امیدواریم در سال 97 موفقیت های چشمگیری در زمینه های مختلف کسب کرده و از "ما"  بعنوان شرکتی سرآمد و در حال توسعه نام برده شود ، ما همچنان با هم و در کنار هم هستیم و شما چون دیروز برای شرکت عزیز و محترم می باشید.

  در پایان این مراسم از کارمندان سابق با اهدای لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد .

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو