عصر بازارمدیران خودرو

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر خبر داد:

پوشش بیمه فوت گسترش می یابد

عصر اعتبار- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر با اشاره به اینکه ورود این صندوق به بخش درمان روستاییان و عشایر در دست بررسی است، گفت: گسترش پوشش فوت این افراد در سال جاری در اولویت است.

پوشش بیمه فوت گسترش می یابد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، محمد رضا واعظ مهدوی افزود: در حال حاضر درمان روستاییان و عشایر از سوی سازمان بیمه سلامت انجام می شود و ارائه خدمات درمانی در مراکز دولتی و تحت پوشش به این افراد صورت می گیرد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فقط در مباحث بیمه ای، بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت فعالیت می کند.

  وی گفت: با توجه به اینکه روستاییان و عشایر مراجعات متعددی به دفاتر و کارگزاریهای صندوق در استانهای مختلف داشته و تقاضای دریافت خدمات درمانی از صندوق روستاییان را کرده اند به همین دلیل این موضوع در دستور کار قرار گرفته و کارشناسان در حال بررسی آن هستند.

  مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر تاکید کرد: چنانچه بررسی های کارشناسی به نتیجه رسید و پاسخ مثبت بود در این صورت درخواست ورود صندوق به فعالیتهای درمانی برای روستاییان و عشایر را به وزارت رفاه و دولت و مجلس می دهیم.

  واعظ مهدوی تاکید کرد: هم اکنون بودجه و اعتبارات مربوط به درمان روستاییان نیز به سازمان بیمه سلامت پرداخت می شود و در صورت ورود صندوق روستاییان و عشایر باید این اعتبارات به ما داده شود.

  وی همچنین به مهمترین برنامه های سال جاری نیز اشاره کرد و گفت: در سال 97 تلاش ما این است که پوشش فوت روستاییان و عشایر و کشاورزان را افزایش دهیم و ضریب امنیتی بالایی را در قبال حوادث غیر مترقبه و فقر برای افراد تحت پوششمان ایجاد کنیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی