عصر بازار

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ :

آتیه‌سازان حافظ مجهز به سامانه جامع بیمه‌گری می‌شود

عصر اعتبار- مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ گفت: آتیه‌سازان حافظ مجهز به سامانه جامع بیمه‌گری می‌شود.

آتیه‌سازان حافظ مجهز به سامانه جامع بیمه‌گری می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، همایش مشترک مدیران ستادی و استانی شرکت آتیه‌سازان حافظ و اعضای هیات مدیره کانون‌های بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی سراسر کشور در روزهای ٢۰و٢١ اردیبهشت برگزار شد.

  در این همایش مهدی ریاحی‌فر، مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ ضمن تبریک انتخاب اعضای کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی، پذیرش مسئولیت را عرصه خدمت‌گذاری عنوان و برای منتخبین آرزوی توفیق روزافزون کرد.

  وی تعامل آتیه‌سازان حافظ و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را در بالاترین سطح و بهینه‌ترین خدمات ارزیابی و در تعریفی جامع‌تر ارتباط آنها را ارتباطی دلی و جدایی‌ناپذیر بیان کرد.

  ریاحی‌فر همچنین گفت: آتیه‌سازان حافظ را جزئی از کانون بازنشستگان تامین اجتماعی می‌دانیم و ارائه خدمت به بیمه‌شدگان این مجموعه که عمر خود را در راه خدمت به اقتصاد و امنیت کشور گذرانده‌اند، وظیفه شرعی، اخلاقی وعرفی مدیران ما است.

  وی تصریح کرد: پرداخت تعهدات در کمتر از ٧٢ساعت به بیمه‌شدگان با استقرار سامانه جامع بیمه‌گری جزء اولویت‌های اساسی شرکت است و از مدیران آتیه‌سازان حافظ می‌خواهیم در دستیابی به حداکثر سهم از بازار بیمه تکمیلی درمان اهتمام بیشتری داشته باشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو