عصر بازار

معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی:

تکریم بیمه شدگان و بازنشستگان از مهمترین اولویت های سازمان تامین اجتماعی است

عصر اعتبار- معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: تکریم بیمه شدگان و بازنشستگان از مهمترین اولویت های این سازمان است و به این موضوع بیشترتوجه کنیم.

تکریم بیمه شدگان و بازنشستگان از مهمترین اولویت های سازمان تامین اجتماعی است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، قائم موهبتی در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی در تهران که به منظور تبیین برنامه های سال ٩٧ و تبادل موافقت نامه های برنامه و بودجه سال جاری استان ها برگزار می شود، افزود: مدیران ستاد و استان ها به واحدهای اجرایی سرکشی کنند و از وضعیت خدمت رسانی به مردم آگاه شوند و نظرات مردم را بشنوند.
  وی با بیان اینکه برای بهبود رویه ها و تسهیل امور مردم پیگیری بیشتری داشته باشیم، اظهار داشت: از کاستی های احتمالی آگاه باشیم و برای بهسازی امور و ارتقای خدمت رسانی به بیمه شدگان ، بازنشستگان و مستمری بگیران و کارفرمایان تلاش کنیم.
  موهبتی با اشاره به اینکه این همایش به مدت دو روز برگزار می شود و امیدواریم به اهداف تبیین شده برسیم، گفت: برنامه های سازمان تامین اجتماعی برای سال 97 در این همایش تشریح خواهد شد و همراستایی و همسویی استانها در این همایش پیگیری می شود.
  وی گفت:  ٧٦برنامه عملیاتی سازمان تامین اجتماعی مربوط به حوزه معاونت امور استانهای این سازمان است.
  معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی افزود: پنل های تخصصی درمانی و بیمه ای در این همایش برگزار خواهد شد و در روز دوم همایش نیز پنل عمومی برگزار وبه پرسش های مدیران استانی پاسخ داده می شود.
  وی اظهار داشت: در پایان همایش نیز موافقت نامه های برنامه و بودجه سال جاری سازمان تامین اجتماعی مبادله می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو