عصر بازار

بیمه "ما" تندیس سلامت در صنعت توریسم سلامت را دریافت کرد

عصر اعتبار- بیمه "ما" تندیس سلامت سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت را دریافت کرد.

بیمه "ما" تندیس سلامت در صنعت توریسم سلامت را دریافت کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت ، بیمه "ما"  موفق به دریافت تندیس سلامت  به عنوان بیمه گر پیشرو در حوزه سلامت و گردشگری  شد  و احسان همتی، سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل شرکت به نمایندگی از شرکت بیمه "ما" تندیس را دریافت کرد.

  سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت ، روز پنجشنبه20 اردبهشت ماه سال 97 با حضور  حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما"، احسان همتی سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل و سفرای کشورهای اسلامی در سالن مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

  این گزارش می افزاید: در این کنگره حجت بهاری فر  به ضرورت توجه به بیمه در گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت کشورهای اسلامی در حوزه توریسم سلامت منجر به رونق اقتصادی خواهد شد و بدون شک این اتفاق در بانک و بیمه بسیار چشمگیرتر خواهد بود. در همین راستا بیمه "ما" آمادگی دارد با ارائه پوشش های متنوع بیمه ای به فعالان اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری های مشترک در این زمینه پیشگام باشد.

  بر اساس این گزارش، سفیران کشورهای صربستان، گرجستان و چین در صحبت های جداگانه ای، هم افزایی بیشتر کشورهای اسلامی و غیراسلامی ، انعقاد تفاهم نامه های دو جانبه و چندجانبه و انجام فعالیت های بیشتر از سوی این کشور ها در حوزه توریسم سلامت را خواستار شدند.

  گفتنی است سومین کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی 19 تا 21 اردیبهشت ماه جاری با همکاری وزارت بهداشت، مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، سازمان غذا و دارو، بیمه "ما"، جهاد دانشگاهی، وزارتخانه‌های بهداشت کشورهای اسلامی، تشکل‌های گردشگری سلامت برخی کشورها و ... برگزار شد .

  به نقل از روابط عمومی کنگره  بین المللی توسعه روابط اقتصادی ، این کنگره با کسب تجارب حاصله در سالهای گذشته و تعاملات اجرایی موثر با بخشهای خصوصی و تشکلهای فعال حوزه سلامت سایر کشورها در سال جاری نسبت به دعوت برخی از فعالان موثر بخش های خصوصی گردشگری سلامت ،بیمارستانها و مراکز درمانی ،هتلها، شرکت های صادرات و واردات، شرکت های توزیع دارو و تجهیزات پزشکی، فروشگاه های زنجیره ای و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری این حوزه از کشورهایی همانند آذربایجان، افغانستان، ارمنستان، ترکیه، تاجیکستان، ترکمنستان ، عمان،  کره جنوبی، کویت، گرجستان، لبنان، مالزی، صربستان، چین، هند و ... اقدام نموده و امید است این موضوع علاوه بر انجام وظایف مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در زمینه توسعه شبکه ارتباطی فعالان سلامت جهان اسلام به صورت ویژه مورد بهره برداری بخشهای خصوصی جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو