عصر بازار

مدیرشعب استان های بانک ایران زمین در بازدید از شعب استان های قم و مرکزی بیان کرد:

جذب منابع بدون اتکا بر نرخ سود عامل اصلی تحقق آرمان ها و اهداف بانک ایران زمین است

عصر اعتبار- حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین به اتفاق محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری از شعب استان های،.قم و مرکزی بازدید و با کارکنان این واحدها گفت و گو کردند.

جذب منابع بدون اتکا بر نرخ سود عامل اصلی تحقق آرمان ها و اهداف بانک ایران زمین است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، مدیر امور شعب استان ها در این بازدید ضمن بررسی عملکرد سال جاری شعب بلوار امین،شهید صدوقی،شهید بهشتی(قم) علی ابن ابیطالب و مرکزی اراک در بخش جذب منابع، شناسایی و بررسی ظرفیت ها و پتانسیل موجود برای جذب منابع حداکثری و تبیین راهکار های متناسب با بازار هدف را مهم عنوان کرده و با اشاره به ضرورت تلاش در جهت جذب منابع ارزان قیمت، فعالیت شعب مبتنی بر نرخ محوری را نادرست و بر بازاریابی وتجهیز منابع ارزان قیمت و اهتمام در دستیابی به اهداف ابلاغی طرح جدید جذب منابع تا پایان خرداد ماه خواستار شد.
  کناروئی با بیان ضرورت نگاه ویژه به کاهش هزینه های عملیاتی شعب اظهار داشت: این مهم موجب افزایش توان رقابتی شده و صرفه جویی های صورت گرفته موجب افزایش بهره وری و ارتقاء جایگاه بانک در میان رقبا خواهد بود.
  وی با تاکید بر امر مشتری مداری، بازاریابی و استفاده از ظرفیت ها و نوآوری، جذب منابع بدون اتکا بر نرخ سود را عامل اصلی تحقق آرمان ها و اهداف بانک ایران زمین دانست و تلاش مضاعف را امری ضروری در پیشرفت این مهم بیان کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو