عصر بازار

اعلام زمان برگزاری مجمع بیمه تجارت نو

عصر اعتبار- بیمه تجارت نو زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را اعلام کرد.

اعلام زمان برگزاری مجمع بیمه تجارت نو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، ایبِنا، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه تجارت نو که با نماد «بنو» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد.

  بر اساس این گزارش، شرکت بیمه تجارت نو مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را روز چهارشنبه 23 خرداد ماه 97 برگزار می کند.

  افزون بر این، تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می‌توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه تجارت نو ساعت 14 بعدازظهر روز چهارشنبه 23 خرداد ماه 97 به نشانی تهران، خیابان طالقانی، روبروی بنیاد شهید، ساختمان مدیریت امور اعتباری بانک تجارت سالن همایش های غدیر مراجعه کنند.

  دستور جلسه  مجمع

  لازم به ذکر است، تصویب صورت های مالی، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه تجارت نو اعلام شده است.

  آخرین اطلاعات مالی

  این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه تجارت نو که با نماد «بنو» در بازار پایه «ب» فرابورس فعال است باز و هیچ گره معاملاتی برای خرید و فروش سهام آن وجود ندارد.

  همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت 5.88 مرتبه و «EPS»  آن نیز 151 ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

  سهامداران عمده

  بر اساس گزارش ایبِنا، 5 سهامدار عمده بیمه تجارت نو، شامل « گروه گسترش نفت وگازپارسیان با 20 درصد، سرمایه گذاری ایرانیان با 19.800 درصد و توسعه، پست بانک با 10 درصد، عمران رضوی با 10 درصد و موسسه صندوق رفاه وتامین آتیه کارکنان پست بانک با 6 درصد» است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو