عصر بازارمدیران خودرو

قیمت بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی چند دلار است؟

عصر اعتبار- در حالی‌که بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ از روز پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن/ ۲۴ خرداد آغاز می‌شود هنوز می‌توانید بلیت بازی‌های این مسابقات را خریداری کنید و عازم روسیه شوید.

قیمت بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی چند دلار است؟
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، برای خرید بلیت بازی‌ها به صورت مستقیم باید به سایت فیفا بروید و بعد از ایجاد حساب کاربری به قسمت بلیت بازی‌ها مراجعه کنید. اما همانطور که در تصویر می‌بینید دسته‌بندی‌های مختلفی برای هر مسابقه وجود دارد که به دلیل جایگاه‌های مختلف در هر ورزشگاه قیمت های متفاوتی دیده می‌شود.

  اما بلیت بازی‌های ایران چند دلار است؟

  به عنوان مثال بازی نخست ایران که در سنت پترزبورگ و برابر مراکش برگزار می‌شود ارزان‌ترین بلیت 105 دلار آمریکا است. ورزشگاه کرستوفسکی جمعه 25 خرداد میزبان مردان کیروش در مقابل تیم ملی مراکش خواهد بود.

  با این حساب اگر با نرخ دلار دولتی4200 تومان حساب کنیم، حداقل قیمت بلیت بازی نخست ایران 441 هزار تومان خواهد بود.

  بازی دوم ایران با اسپانیا در کازان برگزار می‌شود. برای این بازی بلیت‌های بیشتری هم در کازان آرنا موجود است. اما فقط بلیت‌های 105 دلاری برای این بازی باقی‌مانده و سایر جایگاه‌ها صندلی خالی ندارد.

  بازی سوم ایران با پرتغال در شهر کوچک سارانسک یرگزار می شود که اتوبوس تنها وسیله نقلیه عمومی‌اش به شمار می‌آید. ورزشگاه موردویا که روز 4 تیر میزبان ملی پوشان ایران و یاران کریستیانو رونالدو خواهد بود، در طبقات مختلف برای شما صندلی دارد: از بلیت‌های 105 تا 210 دلاری.

  تیم ملی فوتبال ایران جمعه 25 خرداد در نخستین بازی خود به مصاف مراکش خواهد رفت و پس از آن چهارشنبه 30 خرداد در مقابل اسپانیا قرار می‌گیرد و بالاخره در روز پایانی دور نخست ملی‌پوشان ایران قرار است دوشنبه 4 تیر در برابر قهرمان اروپا یعنی تیم ملی پرتغال صف آرایی کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی