عصر بازار

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد؛

مجتمع‌های گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند

عصر اعتبار- رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: مجتمع های گردشگری و بوم گردی به جدول پیوست قانون کاربری اراضی اضافه شدند.

مجتمع‌های گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، علی اصفر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه‌ای داشتیم که امروز اصلاح شد و سه مورد به موارد گردشگری اضافه شد. قبلا فقط بخش هتل‌ها را داشتیم که از پرداخت عوارض معاف بودند و امروز مجتمع های گردشگری، بوم گردی و مناطق نمونه گردشگری به جدول پیوست قانون کاربری اراضی اضافه شدند.

  وی افزود: در خصوص تعطیلات زمستانه نیز وزارت آموزش و پرورش موافق است و امیدواریم امسال عملیاتی شود چراکه اوج گردشگری را خصوصا در مناطق جنوبی کشور به همراه خواهد داشت.

  مونسان ادامه داد: فعلا با وزیر آموزش و پرورش صحبت کرده‌ایم و با توجه به ایام کوتاه این تعطیلات، امیدواریم نیاز به مصوبه مجلس نداشته باشد البته با کمیسیون آموزش و پرورش در ارتباط هستیم و توضیحاتی را به آنها ارائه کرده ایم.

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان در خصوص نارضایتی برخی هموطنان از تورهای جام جهانی اظهار داشت: تورهای جام جهانی متاسفانه مستقیما از طریق فدراسیون فوتبال صورت گرفت اما اگر شکایتی به ما واصل شود حتما بررسی خواهیم کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو