عصر بازارمدیران خودرو

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان:

قیمت‌ کالای وارداتی با دلار دولتی را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنید

عصر اعتبار- سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان اعلام کرد که گیرندگان ارز دولتی قیمت کالاهای وارداتی را تا ۱۷ تیرماه به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

قیمت‌ کالای وارداتی با دلار دولتی را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، پیرو اطلاعیه مورخ 97.3.31 این سازمان در مورد اطلاع‌رسانی ضرورت درج قیمت عرضه‌کنندگان بهره‌مند از نرخ ارز رسمی در سامانه www.124.ir با رعایت ضوابط قیمت‌گذاری مصوب هیأت تعیین و تثبیت قیمت‌ها و نظر به اعلام فهرست دریافت‌کنندگان ارز رسمی توسط بانک مرکزی که از طریق سامانه این سازمان نیز قابل دسترسی است به اطلاع می‌رساند:

  افراد حقیقی و حقوقی موردنظر مکلفند حداکثر تا تاریخ 97.4.17 نسبت به ارائه لیست قیمت مورد عمل بر اساس ضوابط مذکور به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان جهت درج در سامانه www.124.ir اقدام نمایند.

  بدیهی است مسئولیت مغایرت قیمت‌های مورد عمل بر عهده اشخاص حقیقی و حقوقی ذیربط بوده و هر گونه استنکاف از درج قیمت و عرضه کالا و خدمت با نرخ‌های غیرمتعارف در اسرع وقت رسیدگی و اعمال قانون خواهد شد.

  ضمناً کماکان شماره تلفن‌های 26200053 و 26200054 برای راهنمایی و هماهنگی نحوه ارائه اطلاعات و ثبت قیمت‌ها آماده پاسخگویی است، از هموطنان درخواست می‌شود، همچون گذشته خدمتگزاران خود را برای انجام وظیفه مطلوب و به هنگام با اعلام تخلفات از طریق تماس‌ها تلفن 124 یاری نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی