عصر بازارمدیران خودرو

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور:

ساختار جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی اجرایی می شود

عصر اعتبار- رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: ساختار جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی اجرایی می شود.

ساختار جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی اجرایی می شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از  مهر, سردار علی مویدی پنجشنبه شب در حاشیه نشست مشترک ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ما با یک جنگ تمام عیار اقتصادی از سوی دشمن مواجه هستیم و دشمن و آب و نان مردم را مورد هدف قرار داده است، عنوان کرد: هرمزگان پیشانی اقتصادی و دروازه تجارت کشور است که در منطقه ای استراتژیک قرار دارد.

  وی ادامه داد: فلسفه وجودی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیشگیری از قاچاق است که در متن قوانین نیز آمده که باید نگاه پیشگیری از قاچاق در این ستاد حاکم باشد.

  رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: در این راستا تدوین ساختار جدید این ستاد با رویکرد پیشگیرانه متاثر از سیاست های نظام در دستور کار قرار گرفت و به زودی این ساختار جدید ستاد با نگاه پیشگیرانه و استفاده از ظرفیت های مردمی اجرایی می شود.

  مویدی تصریح کرد: تاکید بر امر پیشگیری از قاچاق و استفاده از مشارکت های مردمی از سیاست های دکتر روحانی رئیس جمهوری و دولت های یازدهم و دوازدهم است.

  وی گفت: در امروز مبارزه با قاچاق باید سامانه ها را فعال و براساس آن حرکت کنیم تا مبارزه هوشمندانه با قاچاق صورت گیرد و اجرای طرح رجیستری تلفن های همراه از کارهایی بود که با ایجاد سامانه ها موجب جلوگیری از قاچاق در این بخش شد.

  رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه هرمزگان در خط مقدم مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور قرار دارد ، اظهار داشت: آئین های ته لنجی، تجارت کالای ملوانی و کوله بران با تلاش بسیار تدوین شد که در آنها هم حق ملوانی، حق تاجر و حق دولت خوب دیده شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو