عصر بازارمدیران خودرو

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری:

جزئیات افزایش سرمایه بیمه «عمر» و «حادثه» سال ۹۷ بازنشستگان

عصر اعتبار- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش سرمایه بیمه عمر و حادثه سال ۹۷ بازنشستگان خبر داد و گفت: قرارداد بیمه عمر و حادثه کارکنان شاغل و بازنشسته دولت در سال جاری به ۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال افزایش یافته است.

جزئیات افزایش سرمایه بیمه «عمر» و «حادثه» سال ۹۷ بازنشستگان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، زهرا زاده غلام با بیان اینکه بخشنامه و قرارداد بیمه عمر و حادثه سال 97 در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir بارگذاری و قابل مشاهده است، اظهار داشت: نرخ حق بیمه (عادی) ماهانه در سال 97 شامل سهم شاغل 17 هزار و 490 ریال، سهم دستگاه 17 هزار و 490 ریال و سهم بازنشسته 14 هزار و 990 ریال تعیین شده است. مبلغ 2500 ریال نیز سهم (ماهانه) صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان مشترک این صندوق پرداخت می شود و در مورد مشترکین سایر صندوق ها نیز توسط صندوق بازنشستگی متبوع مستخدم بازنشسته پرداخت می شود.

  زاده غلام افزود: سرمایه بیمه برای هر نفر بابت فوت مبلغ 58 میلیون و 300 هزار ریال و برای قطع یا ازکارافتادگی کامل و دائم عضوی از اعضاء بدن، نیز حداکثر همین مبلغ است.

  وی با تاکید بر اینکه تمامی فرم ها و فرمت ارائه اطلاعات لیست الکترونیکی و روش تهیه و ارسال لیست الکترونیکی در سامانه بیمه عمر و حادثه سایت صندوق موجود است، بیان داشت: در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir سامانه ای باعنوان «بیمه عمر و حادثه» پیش بینی شده که دستگاه ها با درج کد شناسه مربوطه به سامانه وارد و حسب مورد تعداد بیمه شدگان خود شامل شاغل، بازنشسته و مدت بیمه را اعلام می کند. سیستم سامانه بیمه عمر و حادثه در سایت صندوق بازنشستگی، هوشمند بوده و در صورت وارد نمودن اطلاعات لازم، حق بیمه طبق نرخ مقرر محاسبه و تعیین می شود.

  زاده غلام با بیان اینکه باید مبلغ حق بیمه صرفاً از طریق شعب بانک صادرات ایران به شماره حساب 0100055555002 واریز شود، گفت: در صورت پرداخت حق بیمه به صورت سالانه، حق بیمه باید حداکثر تا 15 مهرماه 1397 پـرداخـت شـود.

  وی با بیان اینکه تاریخ شروع قرارداد اول فروردین 97 و تاریخ خاتمه آن پایان اسفند ماه 97 است، تصریح کرد: از تاریخ 16 مهرماه، سامانه بیمه عمر و حادثه برای انعقاد قرارداد به استثناء قرارداد الحاقی (کاهش و افزایش) غیرفعال شده و به هیچ عنوان قرارداد اولیه منعقد نمی شود.

  زاده غلام یادآور شد: دستگاه ها در صورت لزوم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی لازم و تبادل نظر با شماره تلفن های 88968788 و 88964399 با پیش شماره 021 اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تماس بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو