عصر بازاربرنج

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

بررسی مفاسد اقتصادی بالای ۵ میلیارد تومان در «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از بررسی مفاسد اقتصادی بیش از ۵ میلیارد تومان در سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد.

بررسی مفاسد اقتصادی بالای ۵ میلیارد تومان در «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، اللهیار ملکشاهی درباره جلسه کمیسیون حقوقی قضایی با رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص ادامه رسیدگی به طرح تأسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: جلسه‌ای با حضور رئیس محترم مجلس تشکیل شد و باقی موادی که مانده بود هم به اتمام رسید.

  رئیس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمامی مواد قرائت شد و ما قصدمان این است که هرچه سریعتر سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشکیل دهیم، از نظر کمیسیون کار تمام شده و باید ویراستاری‌های لازم صورت گیرد.

  وی افزود: ظرف یکی، دو هفته آینده این لایحه را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهیم و قاعدتا با توجه به حسیاسیتی که مضوع دارد، امیدواریم در صحن با اولویت بررسی شود تا ظرف دو، سه ماه آینده تبدیل به قانون کنیم.

  ملک‌شاهی تاکید کرد: همه سعی‌مان ایت است که یک سازمان مستقل مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شود.

  وی خاطرنشان کرد: ابتدا بنا بود پرونده‌هایی که بالای 10 میلیارد هستند در این سازمان رسیدگی شود اما باتوجه به محاسباتی که داشتیم قرار شد که این عدد به 5 میلیارد تومان برسد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی