عصر بازار

سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد؛

۳۱ شهریور؛ آخرین مهلت بازنشستگان برای ثبت نام «وام ضروری» ۵ میلیونی

عصر اعتبار- سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با گذشت ۲۰ روز از آغاز به کار سامانه اینترنتی ثبت نام متقاضیان وام ۵ میلیون تومانی، ۱۹۷هزار و ۹۹۳ نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری، درخواست خود را در این سامانه ثبت کردند.

۳۱ شهریور؛ آخرین مهلت بازنشستگان برای ثبت نام «وام ضروری» ۵ میلیونی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمدرضا افشار اعلام کرد: با آغاز به کار سامانه «ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و موظفین در سال 97» و با گذشت 20 روز، در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir، تا کنون 197 هزار و 993 نفر تقاضای خود را در این سامانه ثبت کردند.

  افشار اظهار کرد: براساس گزارش شرکت طراحی و مهندسی بهور وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری، از این تعداد بیشترین آمار ثبت درخواست وام ضروری، مربوط به استانهای تهران با 31 هزار و 109 نفر، فارس با 15 هزار و 375 نفر، اصفهان با 14 هزار و 383 نفر، خراسان رضوی با 13هزار و 953 نفر، و گیلان با 11 هزار و 591 نفر است.

  مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: همچنین استان های خراسان شمالی با یک هزار و 415 نفر، قم با یک هزار و 707 نفر، هرمزگان با یک هزار و 795 نفر، چهار محال و بختیاری با یک هزار و 946 نفر و ایلام با دو هزار و 83 نفر کمترین آمار ثبت نام وام ضروری را به خود اختصاص دادند.

  افشار یادآور شد: ثبت نام اینترنتی وام ضروری 5 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری، از اول شهریور ماه همزمان با هفته دولت به مدت یک ماه (31 شهریور) در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir آغاز شده که در صورت افزایش تعداد متقاضیان نسبت به تعداد تسهیلات ارائه شده، پرداخت وام به صورت قرعه کشی انجام خواهد شد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، امسال، 2000 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه با همکاری بانک صادرات ایران، با کارمزد 4 درصد در قالب وام 5 میلیون تومانی در 12 مرحله به 400 هزار نفر از بازنشستگان کشوری پرداخت می شود. مدت بازپرداخت وام ضروری، 36 ماهه است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی