عصر بازارمدیران خودرو

نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

تعدیل نرخ ارز دستاورد تحویل به موقع ارز صادرکنندگان به نیما

عصر اعتبار- نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ارائه ارز صادرکنندگان به سامانه نیما تاکید کرد.

تعدیل نرخ ارز دستاورد تحویل به موقع ارز صادرکنندگان به نیما
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری خانه ملت، عین الله شریف پور گفت:در پیروزی انقلاب،سال های دفاع مقدس،بازسازی تخریب های بعد از جنگ تحمیلی و توسعه کشور،همواره مردم نقش موثر داشته اند. در خصوص مقابله با تحریم ها نیز با مدیریت صحیح، تعامل مسئولان و مردم می توان به موفقیت دست یافت.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:آمریکا،رژیم صهیونیستی و برخی از کشورها منطقه می خواهند با تخریب اقتصاد و فشار به اقتصاد خانوارها به ایران ضربه وارد کنند بنابراین باید در این شرایط با اتخاذ تصمیمات صحیح و بکارگیری تمامی ظرفیت ها به مقابله با تحریم ها رفت.  

  نماینده مردم ماکو،چالدارن،پلدشت و شوط در مجلس دهم شورای اسلامی، گفت:خوشبختانه با تدبیر مقام معظم رهبری، شورای هماهنگی عالی اقتصادی قوای سه گانه تشکیل شده تا در اتخاذ تصمیمات اقتصادی هماهنگی و نظم وجود داشته باشد و در این راستا نشست ها تشکیل می شود.

  شریف پور در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:اینکه برخی از صادرکنندگان عرضه ارز خود را با تاخیر از طریق سامانه نیما عرضه می کنند،قابل قبول نیست و باید مدیران شرکت های مختلف مخصوصا پتروشیمی ها بدانند شرایط کشور ویژه است و باید همه کمک کنند تا ثبات به بازار ارز بازگردد.

  دولت مردم و بخش خصوصی کمک کنند تا از تحریم ها عبور کنیم

  وی ادامه داد:علاوه بر دولت، باید مردم و بخش خصوصی کمک کنند تا از شرایط تحریم ها با موفقیت عبور کنیم چرا که شاید در مقطع زمانی محدود، سودآوری یک شرکت کم شود اما در بلندمدت شرکت های مذکور نیز منتفع می شود.

  نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: باید براساس تاکیدات مقام معظم رهبری پشت دولت ایستاد، و کمک کرد ضمن نقد سازنده مشکلات حل شود،البته شرکت های صادرکننده و تولیدکنندگان می توانند با تعامل و پیشنهادات کارشناسی مطالبات خود را پیگیری کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو