عصر بازارمدیران خودرو

ورود بانک ها به خرید ارز برای ایجاد تعادل است

مردم هر چه زودتر دلار های خود را بفروشند

عصر اعتبار- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید دولت با هدف ایجاد تعادل در بازار به بانک ها برای خرید ارز مجوز داده است.

مردم هر چه زودتر دلار های خود را بفروشند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، محسن کوهکن ریزی با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی در راستای ورود بانک ها برای خرید ارز، اظهار داشت: کاهش قیمت دلار برای کسانی که خانه های خود را فروخته و منابع ریالی شان را به دلار تبدیل کرده اند، باعث نگرانی شده است، به خصوص که شتاب سقوط نرخ دلار بیش از شتاب افزایش آن بود.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در شبکه های اجتماعی نیز عکس ها و خبرهایی از سکته افراد به دنبال کاهش نرخ دلار منتشر شد از این روی دولت ورود بانک ها را رقم زد تا آرامش در بازار ایجاد و دغدغه و نگرانی را بر طرف کند.

  مردم دلارهای خود را هر چه زودتر بفروشند

  نماینده مردم لنجان در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: ماهم به عنوان نماینده مجلس توصیه می کنیم کسانی که ارز دارند هر چه زودتر به صرافی ها و بانک ها بفروشند.

  کوهکن در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند کاهشی نرخ دلار بیان داشت: از ابتدا کارشناسان افزایش نرخ ارز را با تشدید شدن تحریم ها 100 تومان تا نهایت زیر هزار تومان ارزیابی کردند اما از زمانی که افزایش نرخ شتاب گرفت آنها نیز عنوان کردند این شتاب پشتوانه کارشناسی ندارد و نهایتا به مشکل بر می خورد.

  این نماینده مجلس افزود: از زمانی که شمارش معکوس کاهش نرخ دلار آغاز شد، میزان سقوط آن بیشتر بود که حاکی از محقق شدن نظر کارشناسان است.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به وضعیت کاهشی قیمت دلار گفت: به مردم توصیه می کنم به توقف روند کاهشی یا افزایش جزیی نرخ آن  امیدوار نباشند این توقف یا افزایش نرخ مقطعی خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو