عصر بازارمدیران خودرو

توسط بیمه رازی؛

دانشجویان علوم پزشکی کشور بیمه حوادث شدند

عصر اعتبار- دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای هفتمین سال متوالی و از مهرماه جاری تحت پوشش بیمه حوادث تمام اوقات بیمه رازی قرار می گیرند.

دانشجویان علوم پزشکی کشور بیمه حوادث شدند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حوادث شرکت بیمه رازی ضمن اعلام خبر مذکور اظهارداشت: براساس تفاهم نامه امضاء شده بین شرکت بیمه رازی و اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تمامی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و مراکز وابسته از مهرماه جاری و  برای هفتمین سال متوالی تحت پوشش بیمه های حوادث دانشجویی قرار خواهند گرفت.

  مدیر بیمه های عمر و حوادث شرکت  بیمه رازی افزود: حسب تفاهم نامه امضاء شده با انعقاد قرارداد بیمه حوادث دانشجویی مذکور، تمامی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به مدت یک سال و در تمام مدت شبانه روز تحت پوشش بیمه های فوت، نقص عضو و از کارافتادگی و هزینه پزشکی ناشی از حوادث  بیمه رازی قرار خواهند گرفت.

  رنجبر کلهرودی افزود: تفاهم نامه و نحوه انعقاد قرارداد با تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و مراکز وابسته به شعب شرکت بیمه رازی در سراسر کشور ابلاغ شده و شعب این شرکت از اول مهر ماه ارائه خدمات بیمه ای خود را به دانشگاه ها آغاز کرده اند.

  مدیر بیمه های عمر و حوادث شرکت بیمه رازی در ادامه یادآور شد که این شرکت با ارائه طرح های بیمه مختلف در حوزه بیمه های زندگی و بیمه های حوادث و بیمه های مسافران ورودی و خروجی از کشور، طرح های مختلف و متنوعی را عرضه کرده است که مورد استقبال بیمه گذاران و بیمه شدگان قرارگرفته است که از آن جمله می توان از طرح های بیمه زندگی آینده ساز در رشته بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه جامع عمر و حوادث گروهی و بیمه مسافران عتبات عالیات نام برد که از آخرین طرح هایی است که در حوزه بیمه های اشخاص توسط شرکت بیمه رازی عرضه شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو