عصر بازارمدیران خودرو

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان مطرح کرد:

۸ میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد گلستان پرداخت شد

عصر اعتبار- سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: در ۷ ماه امسال کمیته امداد گلستان ۸میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان گلستانی پرداخت کرده است.

۸ میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد گلستان پرداخت شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، اسکندر اسکندری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان کلاله اظهار داشت: خدمت‌رسانی به محرومان و تلاش برای توانمندی آنها از مهم‌ترین سیاست‌ها و اهداف این نهاد است تا خانواده‌های نیازمند برای امرار معاش زندگی روی پای خود بایستند.

  وی با اشاره به اینکه اعتبارات تخصیصی به این نهاد، نشان از توجه جدی نظام و دولت برای رسیدگی به محرومان و نیازمندان جامعه است، گفت: در سال جاری با استفاده از اعتبارات و کمک‌های مردمی 560 کمک‌هزینه جهیزیه، تخصیص 8 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی، ودیعه مسکن مددجویی،کمک‌هزینه درمانی بیماران صعب‌العلاج پرداخت شد و تعداد متقاضیان پشت‌نوبت نیز به صفر رسید.

  اسکندری راجع به تفاهم‌نامه ساخت 2هزار مسکن مددجویی با استانداری گلستان، ابراز کرد: مددجویان روستایی با انعقاد این تفاهم‌نامه با دریافت 25 میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد و استانداری و 25 میلیون تومان تسهیلات مسکن خانه‌دار می‌شوند.

  حمیدی فرماندار شهرستان کلاله گفت: نهاد مقدس کمیته امداد به‌عنوان محور خدمت به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، برای رفع محرومیت از جامعه تلاش می‌کند.

  محمد حمیدی در این دیدار به حمایت بیش از پیش این نهاد از نیازمندان منطقه و اعطای تسهیلات مسکن به مددجویان شهرستان کلاله تأکید کرد.

  در این مراسم از تلاش‌های رحیم تیموری رئیس سابق کمیته امداد شهرستان کلاله تقدیر و عباسعلی قربانی به‌عنوان رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) کلاله معرفی شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو