عصر بازارمدیران خودرو

رشد ۸ درصدی سود بانک انصار

عصر اعتبار- بانک انصار با انتشار یک اطلاعیه شفاف سازی اعلام کرد : در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۱۱۰ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۸ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

رشد ۸ درصدی سود بانک انصار
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، در تازه ترین شفاف سازی صورت گرفته در سامانه کدال، بانک انصار صورت های مالی میان‌دوره‌ ای 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

  در ادامه این اطلاعیه مالی آمده است، بانک انصار با سرمایه 10 هزار میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ یک هزار و 96 میلیارد و 887 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 110 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل 8 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

  بر اساس این شفاف سازی، با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ 2 هزار و 209 میلیارد و 79 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب های این شرکت منظور شد.

  «وانصار» در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 96، به صورت حسابرسی شده، سود خالص را مبلغ یک هزار و 18 میلیارد و 79 میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ 102 ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

  آخرین وضعیت صورت های مالی بانک انصار

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو