عصر بازارمدیران خودرو

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر خبر داد:

حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسید

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: قیمت سکه در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد.

حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدکشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره آخرین وضع بازار طلا و سکه در بازار اظهار کرد: امروز حباب سکه به 400 هزار تومان رسید.

  وی ادامه داد: با توجه به افزایش نرخ ارز، انس جهانی طلا یک دلار افزایش قیمت داشته است.

  کشتی آرای با بیان اینکه داد و ستد‌ها در بازار طبق روال معمول صورت می‌گیرد، تصریح کرد: قیمت طلا و سکه را نمی‌توان پیش‌‎بینی کرد و باتوجه به اعلام شاخص اقتصادی آمریکا، امکان نوسان در قیمت جهانی طلا وجود دارد.

  رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به اینکه قیمت سکه از ابتدا تا پایان هفته، افزایش 150 هزار تومانی داشته است، اظهار کرد: قیمت سکه اول هفته 3 میلیون و 620 هزار تومان بود و در امروز به 3 میلیون و 770 هزار تومان رسید و به عبارتی 4.5 درصد افزایش قیمت داشته است.

  امروز در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 3 میلیون و 768 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 640 هزار تومان فروخته شد. در بازار آزاد، هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 950 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 200 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 660 هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای 18 عیار 342 هزار تومان معامله شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار