عصر بازاربرنج

پرداخت خسارت آتش سوزی شرکت صنایع پلاستیک پوشینه

عصر اعتبار- خسارت انبار شرکت صنایع پلاستیک پوشینه که به علت حادثه آتش سوزی متحمل خسارت های عمده ای شده بود، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

پرداخت خسارت آتش سوزی شرکت صنایع پلاستیک پوشینه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، خسارت آتش سوزی یکی از انبارهای محصولات تولیدی کارخانه شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در جاده ترانزیت تاکستان-ابهر به مبلغ 111 میلیارد و 107 میلیون و 731 هزار ریال در کوتاه ترین زمان ممکن توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.
  بر اساس گزارش های دریافتی، با پیگیری های مدیریت بیمه های آتش سوزی و کارشناسان رسمی دادگستری شامل بررسی علت حریق، ارزیابی فیزیکی خسارت و حسابرسی های به عمل آمده مبلغ خسارت ارزیابی و طی دو مرحله علی الحساب و قطعی از محل بیمه نامه آتش سوزی به شرکت صنایع پلاستیک پوشینه پرداخت شد.
  در پی وقوع آتش سوزی با شدت و ابعاد بسیار گسترده، انبار اصلی شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در شهرستان ابهر، در روز 17مرداد ماه دچار حریق شد و موجب از بین رفتن کلیه محصولات موجود در انبار این شرکت و آوار کلی سوله به مساحت 2300 متر مربع شد. سوله و محصولات پلاستیکی BOPP موجود در آن که تولید این محصول برای اولین بار در کشور توسط این شرکت انجام شده و جهت مصارف بسته بندی کاربرد دارد، همچنین سایر محصولات تولیدی و مواد در جریان تولید به خاکستر تبدیل شد. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مصدوم نداشت.
  گفتنی است، شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در سال 1376 با بهره گیری از تکنولوژی مدرن دنیا تأسیس شد. زمینه فعالیت این شرکت تولید فیلم پلاستیکی BOPP برای اولین بار در ایران ، تولید فیلم پلاستیکی CAST FILM، تولید فیلم متالایز و چاپ فیلم و کلیشه سازی و… در زمینه صنایع چاپ و بسته بندی است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو