عصر بازارمدیران خودرو

گرانترین آپارتمان پاریس به قیمت ۳۹ میلیون یورو فروخته شد

عصر اعتبار- مجلل ترین آپارتمان در پاریس به قیمت ۳۹ میلیون یورو به یک ثروتمند ناشناخته به دلیل اقامت وی در این شهر بدنبال برگزیت فروخته شد.

گرانترین آپارتمان پاریس به قیمت ۳۹ میلیون یورو فروخته شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، گران قیمترین آپارتمان در بازار مسکن پاریس به قیمت 39 میلیون یورو معادل 44 میلیون دلار به یک ثروتمند ناشناخته در حوزه صنعت فروخته شد. گفته می شود که وی به دلیل برگزیت و خروج از بریتانیا از اتحادیه اروپا اقدام به خرید چنین آپارتمانی کرده است.

  این آپارتمان یک هزار متر مربع وسعت دارد و دارای سه طبقه با 16 اتاق است که برای ساخت آن از معماری قرن هجدهم استفاده شده است. نام خریدار آن اعلام نشده؛ اما گفته می شود که به دنبال اسکان او در پاریس در بحبوحه برگزیت است. 

  البته گفته می شود که این شخص ثروتمند نگران کاهش قیمت مسکن در بریتانیا بدنبال برگزیت بوده و سرمایه گذاری در پاریس را به دنبال خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا یک فرصت مناسب می داند و افزایش احتمالی قیمت مسکن در پاریس را برآورد کرده است.

  بر پایه این گزارش، چنین معاملاتی در پاریس بسیار نادر است و آخرین باری که یک آپارتمان به ارزش بیش از 30 میلیون یورو فروخته شد، به سال 2007 میلادی بر می گردد که دختر رییس جمهور سابق ازبکستان آپارتمانی را به مساحت 688 متر مربع به ارزش 31 میلیون یوور خریداری کرد و البته بعداز آن دولت فرانسه آن را مصادره و به نصف قیمت فروخت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو