عصر بازارمدیران خودرو

سرقت ۱۰۰ گرم طلا برای جشن تولد

عصر اعتبار- فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: نوه ۱۵ ساله به همراه چهار تن از دوستانش اقدام به سرقت حدود ۱۰۰ گرم طلا و ظروف مسی مادر بزرگ برای برگزاری جشن تولد کرد.

سرقت ۱۰۰ گرم طلا برای جشن تولد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، سرهنگ جمشید باقری روز پنجشنبه یادآوری کرد: 18 اسفند سال جاری یک مورد سرقت در منطقه پردیس به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع رسانی شد.
  وی اضافه کرد: پس از حضور ماموران کلانتری رسالت در محل و انجام تحقیقات فنی مشخص شد سارقان مقداری طلا و ظروف مسی را به سرقت بردند.
  فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: با انجام تحقیقات فنی و کارشناسانه توسط دایره تجسس کلانتری رسالت، رد پای نوه 15 ساله صاحب خانه در این سرقت ها مشخص شد.
  سرهنگ باقری بیان کرد: در بازجویی از مظنون، او به سرقت با همکاری چهار تن از دوستان اعتراف و عنوان کرد که به همراه دوستانش به منزل مادر بزرگ رفت و آمد داشته است.
  وی افزود: نوه شاکی متوجه طلاهای مادر بزرگ در منزل شده و با تعریف این موضوع برای دوستان و وسوسه شدن آنها، برای سرقت نقشه ای طراحی می کنند.
  فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: پنج سارق نوجوان پس از اطمینان از حضور نداشتن اعضای خانواده در منزل، وارد حیاط شده و قفل درب راهرو را با سنگ فرز موجود در این خانه بریدند.
  سرهنگ باقری ادامه داد: 2 روز پس از سرقت طلا و تعدادی ظروف مسی از این منزل مسکونی، آنها با حضور در خیابان اکباتان بخشی از آن را به یک دوره گرد فروختند.
  وی اضافه کرد: سارقان نوجوان پول به دست آمده را برای خرید پیتزا، شیرینی و کیک جشن تولد هزینه کرده بودند که در نهایت با همکاری نوه شاکی سه سارق دیگر دستگیر شدند و تلاش پلیس بیرای دستگیری یکی از آنها ادامه دارد.
  فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: این پنج دانش آموز گویا با هدف تفریح و سرگرمی اقدام به سرقت کردند.
  سرهنگ باقری گفت: پرونده این چهار سارق که در مقطع سوم راهنمایی مشغول تحصیل هستند به دادسرا ارسال شد و تحقیقات برای دستگیری همدست 19 ساله آنها ادامه دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو