عصر بازارمدیران خودرو

بانک جهانی اعلام کرد؛

کارگران مهاجر ۵۲۹ میلیارد دلار به کشورهایشان ارسال کردند

عصر اعتبار- بانک جهانی اعلام کرد: در سال گذشته کارگران مهاجر ۵۲۹ میلیارد دلار به کشور خودشان ارسال کردند که می‌تواند سرمایه مناسبی برای کشورهای در حال توسعه باشد.

کارگران مهاجر ۵۲۹ میلیارد دلار به کشورهایشان ارسال کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، بانک جهانی اعلام کرد: حجم پول‌هایی که توسط کارگران خارجی به کشورشان فرستاده شده به رکورد بی‌سابقه‌ 529 میلیارد دلار رسیده که می‌تواند به عنوان یک منبع مالی برای کشورها در سال 2019 محسوب شود.

  بر اساس این گزارش، حجم پول‌هایی که توسط کارگران مهاجر به کشورهایشان ارسال شده 9.6 درصد نسبت به سال 2017 افزایش یافته است.

  حجم کل پولی که توسط مهاجران به کشورهای فقیر و کشورهای در حال توسعه برگشت داده شده 77 درصد کل پول ارسالی را تشکیل می‌دهد. حجم کل پول ارسالی در سال 2018 رقم 689 میلیارد دلار بود.

  بر اساس گزارش بانک جهانی، در این میان هند بزرگترین کشوری است که کارگران آنها پول‌های دریافتی را به کشورشان ارسال می‌کنند که این رقم در سال گذشته 79 میلیارد دلار بود.

  حجم پول‌های ارسالی کارگران هندی در 3 سال گذشته افزایش یافته و از رقم 62.7 میلیارد دلار در سال 2016 به 65.3 میلیارد دلار در سال 2017 رسیده است.

  چین با 67 میلیارد دلار، مکزیک 36 میلیارد دلار، فیلیپین 34 میلیارد دلار، مصر 29 میلیارد دلار در جایگاه‌های بعدی هستند.

  بر اساس این گزارش حجم کل پولی که توسط کارگران منطقه آسیایی جنوبی به کشورشان برگشت داده شده 12 درصد رشد یافته و در سال 2018 به رقم 131 میلیارد دلار رسیده است.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو